Firmamız EGETUR Nakliyat, İstanbul ve İzmir’den tüm Marmara ve Ege bölgesi başta olmak üzere ülkenin her tarafına şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Firmamız sadece Ege ve Marmara bölgeleri arasında değil ülkenin 7 bölgesi ve 81 iline komple ve parça ev eşyası taşımacılığı hizmetini sunmaktadır. Tüm detaylar için firmamıza 444 9 069 nolu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası ev taşıma hizmeti almadan önce detaylı bir firma analizi yapmanızı öneririz. Zira sektörde çok sayıda amatör ve korsan firma olması sebebi ile eşyalarınız sizinle konuşulan şartların dışında taşınmak istenebilir. Bunu önlemek için eski ve köklü nakliye firmalarını tercih etmenizi öneririz.

Evden eve nakliyat sektöründe zaman geçtikçe hizmet-fiyat politikası artması gerekirken rekabet, korsan ve taşeron çalışan firmalardan dolayı ne yazık ki gerilemekte ve bu durumda hizmet kalitesini etkilemektedir. Birçok orta ölçekli firma sektörde var olmak adına fiyat politikasını düşürmekte ve dolayısıyla verdiği hizmette de eksiklikler sunmakta.

Tavsiyemiz firma tercihinde bulunurken fiyat bilgisini en arka plana atın. Önce seçtiğiniz firmanın sizlere ne sunabileceğini ve ne tür garanti vereceğini araştırın. Anlaştığınız firma ile mutlaka sözleşme yapın. Sözleşme yapmadığınız taktirde taşıma esnasında yaşayabileceğiniz sorunlarda kanuni çerçevede hiçbir hak talep edemezsiniz.

Detaylı bilgi ve fiyat için firmamızı arayarak Müşteri Temsilcisi çalışanlarımızla görüşebilirsiniz…