Profesyonel Ev Taşıma

Ege Nakliyat olarak profesyonel ev taşıma hizmetlerimizde eşyalarınızın Avrupa’dan ithal paketleme malzemeleri ile paketlenmesi, deneyimli ve uzman personeller tarafından eşyalarınızın de-montajının yapılması ve taşınması bulunmaktadır. Nakliye araçlarımız ev eşyası taşımacılığı yapmak için özel dizayn edilmiş kasalara sahiptir. Özellikle şehirlerarası evden eve nakliyat işlemlerinde sarsıntısız bir taşıma olması adına araçlarımız süspansiyonlu olup eşyalarınızın sağlıklı taşınması için her şey düşünülmüştür.

1997 yılından beri ev taşıma hizmetleri sunan firmamız EGE Nakliyat, 20 yıla yakın sektörde olmanın vermiş olduğu deneyim ve bilgi birikimi ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisindedir.

Nakliye hizmetlerinizde her türlü organizasyon firmamız tarafından yapılmaktadır. Yükleme anından boşaltma anına kadar malzeme, personel ve araç tedarikleri firmamız tarafından taşıma öncesinden planlanmış olup taşınmanız sorunsuz olarak gerçekleşmektedir.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat hizmetleri için detaylı bilgiyi 444 9 069 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşarak alabilirsiniz.