Parsiyel Taşımacılık

Az miktardaki eşyaların taşınması komple bir ev eşyasına göre kolay olsa da, çoğu insanlar için eşyaların kaybolma ve yüksek maliyet düşüncesi ile yanlış düşüncelere neden olmaktadır.

Eskiden insanlar bir aracın 1/3 için komple ücret ödemek zorunda kalırlardı. Nedeni ise parsiyel taşımacılığın yaygın olmamasıydı. Çünkü bir aracın şehirler arası yakıt ve işçilik giderleri komple veya parça eşya için hemen hemen aynı maliyetleri oluşturmaktadır. Durum böyle olunca eskiden kimse az miktardaki eşyalarını bir şehirden başka bir şehre taşımak istemezdi.

Firmamız 2000 yılında İzmir şubesini açtığında sektörde parsiyel taşımacılık için hiçbir çalışma olmadığını fark etti. Her iki ilimiz arasında gerçekleşen evden eve nakliyat işlemlerinde araçlarımızda boş yer oldukça parça eşya taşıma için gelen talepleri değerlendirmeye aldık.

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık

Ücretlendirmenin de makul olması sebebi ile parsiyel taşımacılık hizmetimiz taşınan müşterilerimizin memnuniyetlerini belirtmesi sonucu dilden dile ulaştı. Zamanla talep artınca artık firmamız az miktardaki eşyaların taşınması için gelen talepleri birleştirerek İstanbul’dan İzmir başta olmak üzere tüm Ege bölgesine seferler düzenledi.

Bugün gelinen noktada haftada İstanbul’dan Ege bölgesine enaz 3-4 sefer düzenlenmekte. Seferlerimiz karşılıklı olup, eşyalarınız ekonomik fiyatlara çok kısa sürede tarafınıza ulaşmaktadır. Üstelik siz hiçbir işlem yapmadan adresinizden alınıp yine adresinize kadar teslim edilmektedir.

Parsiyel nakliye hizmetimiz Ege bölgesi ile sınırlı olmayıp tüm Türkiye’ye bu hizmet verilmektedir. Yapmanız gereken sadece bize taşıma tarihinizden enaz 1 hafta önce iletişime geçmeniz olacaktır. Bu noktadan sonra gerekli taşıma organizasyonu firmamız tarafından yapılacaktır.