Ege Bölgesi, parça eşya taşımacılığın en yoğun olduğu bölgedir. Balıkesir, İzmir, Muğla, Aydın ve bu illere bağlı olan Ayvalık, Altınoluk, Akçay, Dikili, Çeşme, Urla, Seferihisar, Kuşadası, Söke, Milas, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Datça, Dalaman gibi yazlık bölgelere kısmi eşyalarını taşıtmak isteyen müşterilerimize çözüm ortağı olmaktayız.

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma | Türkiye’nin Her Yerine

Her hafta İstanbul’dan Ege bölgesine en az 5 sevkiyatımız olmaktadır. Sizlerde Ege bölgesinde bulunan evinize yada yazlığınıza göndermek istediğiniz parça eşyalarınızı bizimle ekonomik fiyatlara hiçbir işlem yapmadan taşıtabilirsiniz.

Ege bölgesi parça eşya nakliyat servisimizde eşyalarınızın paketlenmesi, de-montaj ve montajı, beyaz eşyalarınızın bağlantılarının yapılması, askılı elbiselerinizin askılı dolaplarda taşınması hizmetleri komple bir ev eşyası taşırcasına aynen sunulmaktadır.

Göndermek istediğiniz eşyalarınızın miktarını bize mail yada telefon yoluyla iletin. Eşya miktarınıza göre fiyatlandırma yapıp geri dönelim. Onaylamanız durumunda istediğiniz zaman eşyalarınızı güvenli ve sigortalı bir şekilde yeni adresinize ulaştıralım. Üstelik tüm paketleme ve varsa de-montaj ve montaj işlemleri dahil.

Parça ve komple taşımacılığın lider markası EGETUR Nakliyat, sizlere bir telefon kadar yakın. İster İstanbul, ister İzmir telefon numaralarımızdan firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz…