Korsan Firmalara Dikkat

Korsan firmalara karşı siz değerli müşterilerimizi ve Ege bölgesine ev taşıma ihtiyacı olan tüm tüketicileri bilinçlendirmek adına bu yazımızı kaleme aldık.

Ülkemizde en yoğun taşıma işlemlerinin gerçekleştiği bölge şüphesiz Ege Bölgesidir. İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Uşak ve Muğla ve Afyonkarahisar il merkezleri ve ilçelerine her gün yüzlerce taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Özellikle İzmir, Aydın ve Muğla illeri denize kıyısı olmasından dolayı yaz aylarında yoğun taşıma talepleri olmaktadır.

Bunu fırsat bilen bazı korsan firmalar internet aramalarında Ege Nakliyat, Ege Taşımacılık veya Ege Evden Eve Nakliyat şeklinde reklam vermekte veya site başlıklarını bu şekilde değiştirmektedirler.

K3 Yetki Belgesi

K3 Yetki Belgesi

Yine firmamız ile daha önce taşıma işlemini gerçekleştirmiş ve üzerinden uzun belli süre geçtikten sonra tekrar nakliye ihtiyacı olan birçok müşterimiz firmamızın ünvanını EGETUR olarak değil de EGE Nakliyat olarak hatırlamakta ve internette arama yaparken farkında olmadan bu firmalarla iletişime geçmektedirler. İncelemiş olduğunuz web adresine ve firma bilgilerine dikkat etmenizi ve en önemlisi firmanın ev eşyası taşımacılığı için K-3 yetki belgesinin bulunup bulunmadığına dikkat ediniz.

K-3 yetki belgesini incelerken firma ünvanının okunaklı olmasına, adres bilgilerine ve belgenin geçerlilik sürelerine dikkat ediniz. Resimde firmamızın K-3 yetki belgesini inceleyebilirsiniz…

Ege bölgesi nakliye hizmetleriniz için firmamıza 444 9 069 nolu çağrı merkezinden 7/24 ulaşabilir, bilgi ve fiyat alabilirsiniz…