İzmir Evden Eve Nakliyat

EGETUR Evden Eve Nakliyat olarak en çok hizmet verdiğimiz illerin başında gelen İzmir iline farklı bir bakış açısıyla bakmaktayız. Firmamızın merkezi her ne kadar İstanbul olsada 2000 yılında İzmir’de kurulan şubemiz ile İzmir ilinde birçok çok kurum ve kuruluşa hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

İzmir ili ile özdeşleşen firmamız bu sayede İzmir’de şehiriçi ev taşımacılığı, ofis, banka, hastane, fabrika taşımacılığını yaparak İzmir’de kaliteli hizmet almak isteyen tüm kesimlere profesyonel bir taşıma hizmeti sunmaktayız.

Özellikle İzmir’den İstanbul’a taşınan müşterilerimize komple veya parça eşya taşımalarında yardımcı olarak kendilerini bu zorlu süreçte yalnız bırakmadık.

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir evden eve nakliyat hizmetlerimizde firmamız herşey dahil sistemi ile çalışmaktadır. Hizmetlerimiz içerisinde tüm eşyalarınızın kraft kağıtlı havalı naylon ile paketlenmesi, mobilyalarınızın de-montaj ve montajı, beyaz eşyalarınızın sökme ve takma işlemleri, mutfak ve salon kırılacak eşyalarınızın beyaz kağıtlarla paketlenip karton kolilere konulması, askıdaki elbiselerinizin portatif askılı dolaplarda taşınması bulunmaktadır.

Tüm nakliye hizmetlerimiz de olduğu gibi ev taşıma hizmetimizde de personellerimiz özel eğitimlere tabi tutulmaktadır. Eğitimlerimiz de eşyalarınızın güvenli şekilde nasıl taşınması gerektiği ile paketleme teknikleri öğretilmektedir. Müşterilerimizin ençok şikayet ettiği konulardan biri olan daha önceki taşınmalarında mobilya ustasının deneyimsiz olması ve de-montaj ettiği mobilyaların montajında sıkıntı yaşanması sonucu bu konu üzerinde özellikle duran firmamız her türlü mobilyayı kolayca de-montaj edip tekrar montajını sağlayan personeller yetiştirmektedir.