Her gün İstanbul İzmir arası nakliyat hizmetlerimiz bulunmaktadır. Hizmetlerimiz genellikle ev eşyası taşımacılığı olup, komple veya parça eşya taşıma şeklinde olmaktadır.

İstanbul ve İzmir arasında yıllardır taşıma gerçekleştiren firmamız sizlere söz verdiği tüm hizmetleri aynen yerine getirmektedir. Eşyalarınız uzman personelimiz tarafından paketlenmekte ve şehirlerarası taşımalar için özel kasalara sahip son model nakliye araçlarımıza düzenli bir şekilde istifleme işlemi yapılmaktadır. Sizler de İstanbul-İzmir arası taşınacak eşyalarınız için nakliye firması arıyorsanız hemen iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz…

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Firmamız İstanbul İzmir arası haftada enaz 2-3 servis yaparak gerek kısmi gerekse komple ev eşyalarınızın taşınmasında sizlere yardımcı olmaktadır.

İstanbul ve Ege bölgeleri arası hizmet ağı geniş olan firmamız sizlere beklentilerinizi karşılayacak şekilde hizmet sunmaktadır. İster evinizi, ister ofisinizi taşıtmaya karar verdiğinizde bizlere ulaşmanız halinde müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere her türlü nakliye konularında yardımcı olacaklardır.

Hazırladığımız bu kısa video gerçekleşen ev taşımalarımız arasında çekilmiş olup, evinizin taşınması sırasında birebir aynı malzemeler kullanılmaktadır.

Şehirler arası ev taşıma çok önemli bir husustur. Her firma eşyalarınızı beklentileriniz doğrultusunda taşıyamaz. Eşyalarınıza önem veren ve taşıma esnasında hassasiyet gösteren bir firma ile taşınmanız sizlerin avantajına olacaktır.

EGETUR Nakliyat olarak yıllardır şehirler arası binlerce taşıma işlemi gerçekleştirdik. Bizi tercih eden hiçbir müşterimizi yanıltmadık. Sizlere taşıma öncesi ne söz verilmişse aynen birebir taşıma günü hizmet sunulmaktadır.