İstanbul İzmir Nakliyat Fiyatları

Bir yandan 15 milyonu aşkın nüfusu ile Türkiye’nin en kalabalık şehri İstanbul, diğer yanda 4 milyon nüfusu ile ülkemizin en büyük üçüncü şehri İzmir. Elbette böyle iki büyük metropol kentte nakliyat sektörü de öne çıkmaktadır. İstanbul ve İzmir nakliye firmaları gerek şehiriçi ve gerekse şehirler arası taşımalarda büyük rol oynamaktadırlar.

İstanbul’dan İzmir’e evden eve nakliyat ihtiyacınız olursa ne yapmalısınız?

Eskiden olsaydı bir kamyoncu ile anlaşır, yükleme ve boşaltma işlemleri için de birkaç hammal bulur hallerderdiniz. Fakat durum artık çok farklı, sizlere evden eve nakliyat hizmetini vermeye can atan yüzlerce firma var. Asıl mesele hangi firma ile taşına işleminizi yaptırmaya karar vermektir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

Firma tercihi konusunda bizim tavsiyemiz daha önce taşındığınız bir firma var ise ve firmadan memnun iseniz tekrardan aynı firmadan hizmet almanız. Fakat böyle bir deneyiminiz yoksa ikinci tercihiniz yakın zaman taşınan bir arkadaşınızdan ve yakınınızdan yakın zamanda taşınmış olan varsa ona sorabilirsiniz. Böyle bir seçeneğiniz de yoksa diğer yöntemleri kullanmayıp, internette arama yaparak bir firma bulabilirsiniz.

Evden eve nakliyat sektörü insana hizmet veren ve onunla gelişen bir yapıda olduğundan nüfusu fazla olan şehirlerde şehrin büyümesine bağlı olarak sektörde hızlı gelişme göstermektedir. İstanbul ve İzmir hem seçeneklerin çok olduğu hemde kaliteli hizmet veren büyük firmaların bulunduğu bir piyasadır. Tercihlerin fazla olması beraberinde sıkı rekabeti getirmekte, çok fazla rekabet ise evden eve nakliyat için çok fazla vaat ve çok fazla söz vermek demektir. Bu nedenle verilen vaat ve sözlerin yerine getirilmesi için bunları evden eve nakliyat sözleşmesi ile kayıt altına almak evini taşıyan biri için birincil görev olmalıdır. Bu söz ve vaatler iyice araştırıldıktan sonra nakliye firmasında karar kılmak yerinde olacaktır.

Nakliye firmaları şehirler arası fiyat hesaplaması yaparken dönüş yükü yoksa dönüşteki maliyetini de sizlere yansıtmaktadır. Çünkü bir aracın boş dönmesi beraberinde büyük bir maliyet oluşturmaktadır. Nitekim firmamızın böyle bir sıkıntısı yok. Her iki şehrimiz de şubelerimizin bulunması ve yoğun talep alan bir nakliye firması olmamızdan dolayı taşınma işlemleriniz karşılıklı organize edilerek tarafınıza en uygun rakamlarla sunulmaktadır.

İstanbul İzmir evden eve nakliyat fiyatları için hemen firmamızı arayabilir ve eşyalarınızın miktarı, kat durumlarınızı belirterek anında fiyat alabilirsiniz.