İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul ili sınırları dahilinde tüm semtlere evden eve nakliyat ve diğer taşımacılık hizmetlerini yılın 365 günü kesintisiz sunmaktayız.

İstanbul Maltepe’de 1997 yılında kurulan firmamız daha sonra Avrupa yakası Levent’te açmış olduğu şube ile tüm İstanbul genelinde tarafımıza gelen talepleri en iyi şekilde karşılamış olup profesyonel bir hizmet sunarak kendilerine çözüm ortağı olmuştur.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Günümüzde evden eve nakliyat firmalarının hepsi Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedirler. Fakat hizmetin içeriği, sunumu ve kalitesi taktirle karşılarsınız ki aynı olmamaktadır. İstanbul şehir içi evden eve nakliyat hizmetlerinde çoğu zaman müşteriler, ekonomik olması için aynı semtte nakliye firması arayışında olmaktadırlar. Fakat unutulan ve çoğu zaman önemsenmeyen nokta oturduğunuz semtte eşyalarınızı taşıyabilecek kapasitede Kurumsal bir nakliyat firmasının olup olmadığıdır. Bir diğer husus ise nakliyat firmalarının internet aramalarında bölgesel aramalarda ön sayfalarda olabilmek için çalışmalar yaptığıdır. Örneğin sizler Ataşehir evden eve nakliyat şeklinde arama yaptığınız da karşınıza Beylikdüzü’nde olan bir firma dahi çıkabilir.

Şehir içi taşımalarda yakıt ücreti nakliye fiyatını enaz etkileyen faktördür. En önemli faktörler; eşyalarınızın miktarı, kat durumlarınız, eşyanızın değeri ve nakliye kamyonun evinizin önüne yanaşması/yanaşmamasıdır. Bu nedenle internet aramaları yada yanı başınızda bulunan korsan ve amatör firmalar ile görüşmeden kaçınız.

EGETUR Nakliyat profesyonel ve eğitimli kadrosu ile İstanbul şehiriçi ev taşıma işlemleriniz de sizlere çözüm ortağı olmak için bir telefon yakınınızda. Firmamızı arayarak eşyalarınızın taşınması için istenilen bilgiler doğrultusunda fiyat alabilirsiniz. Bizimle çalışmak için referanslarımıza göz gezdirebilirsiniz.