Firmamız 1997 yılında İstanbul Maltepe’de Tekin ÇAÇANOĞLU önderliğinde 5 kardeşin girişimi ile kurulmuş olup evden eve nakliyat, eşya depolama, ofis ve şehirlerarası parça eşya taşıma hizmetleri verilmektedir.

egetur_logo

EGETUR Evden Eve Taşımacılık Ltd. Şti.

Firmamız Evden Eve Nakliye sektörünün daha yeni yeni gelişmeye başladığı bu yıllarda 1 yıl gibi kısa bir süre sonra araç sayısını 3′e çıkararak hem şehiriçi hemde şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerini vermeye devam etmekte olup 3. yılın sonunda İzmir’de şube açarak İstanbul’dan İzmir’e başta olmak üzere tüm Ege bölgesine komple ve parça eşya taşıma hizmeti vermeye başlamıştır.

Bugün gelinen noktada firmamız İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakası, İzmir ve Bodrum temsilcilikleri ile tüm Türkiye’ye Profesyonel ev taşıma hizmetleri vermektedir. Referanslarımızı incelediğiniz de firmamızın ülkemizin önde gelen birçok kurumsal firmasına hizmet verdiğini göreceksiniz. Tercih edilmemizin altında yatan en önemli sebep müşterilerimize söz verdiğimiz gibi zamanında ve sorunsuz hizmet sunmamız gelmektedir.

Şuan firmamız bünyesinde İstanbul ve İzmir’de şehiriçi evden eve nakliyat hizmeti veren 4, şehirlerarası ev taşıma hizmeti veren 6 araç bulunmaktadır. Özellikle İstanbul, İzmir ve Bodrum şubelerimiz ile yürütmüş olduğumuz çalışmalar ile Marmara ve Ege bölgesi arasında gerçekleşen ev taşıma işlemleri için kullandığımız araçlarımız hepsi son model ve ev eşyası için özel yapım kasalara sahiptirler.

İstanbul İzmir’de şubelerimizin bulunmasından dolayı İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat ve parsiyel taşımacılık hizmetlerini %20′ye varan indirimlerle gerçekleştirmekteyiz. Tek yapmanız gereken nakliye işleminizi gerçekleştireceğiniz tarihten 1 hafta öncesinden firmamız ile iletişime geçmeniz olacaktır. Böylelikle ekonomik fiyata kaliteli bir nakliye hizmeti almanın rahatlığını yaşarsınız.

İstanbul’da ve Ege bölgesinde müşterilerimizden aldığımız destek ile tartışmasız sektörün en önde gelen firmalarından bir tanesi olduğumuzu kanıtlamış bulunuyoruz.

Bizi tercih eden ve bugünlere gelmemize katkıda bulunan tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi sunarız. Sizlerde sorunsuz ve hasarsız nakliye hizmetleri için firmamızı tercih edebilirsiniz. Sizleri de Referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.